müşteri yorumları

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Kullanım Koşulları

Sitemizi kullanmadan önce kullanım şartlarını lütfen okuyunuz. Sitemize kayıt yaptırmanız halinde kullanım şartlarını kabul etmiş olursunuz. İşbu sözleşme ile taraflara bazı önemli görevler yükler. Taraflar bu sözleşmeyi kabul etmeleri halinde konusu geçen yükümlülükleri yerine getireceklerini kabul etmiş olurlar.  

YÜKÜMLÜLÜKLER

1.Kişilerin şikayet ve taleplerini ve hizmetleri her zaman saklı tutar.

2.Site üyelerinin sitedeki her türlü hizmetlerden faydalanabileceklerini taahhüt eder.

3.Kullanıcılar site içerisinde herhangi olumsuz hareketlerde bulunmayacaklarını, site ortamında bulunan diğer kullanıcılara karşı saygılı olacaklarını ve diğer başka olumsuzluklara yönelik işlemler yapmayacaklarını peşinen kabul etmiş olurlar.

4.Site içerisindeki kullanıcı, site içerisinde herhangi şekilde olumsuzluğa karşı hakaret, küfür, ahlak kurallarına aykırı teşviklerde bulunmaya ilişkin hareketlerde bulunamaz. Bulunması halinde yaptığı hareketlerden sorumlu tutulacaktır.

5.Site içerisinde diğer kullanıcıların hakkını zedeleyen saldırgan, pornografik, yanıltıcı ve müstehcen hareketlere yönelik, yanıltıcı ve telif hakkını zedeleyecek içerikler oluşturmayacağını kabul etmiş olur.

- Böyle olması halinde, site yetkilileri, hesabı askıya alınabilir, sonlandırabilir ve yasal işlem başlatabilir. Bu gibi durumlarda yasal süreçlerin başlatılması hallerinde kişilerin bilgilerini kullanma hakkı doğar.

6.Kullanıcılar site üyeleri ve üçüncü kişilerle ilgili ilişkilerinde yaptıkları hareketlerden bizzat kendileri sorumludur. Site yetkilisi yada yönetici sorumlu tutulamaz.

FİKRİ MÜLKİYET HAKKI

İşbu sitedeki tasarım, logo, yazılım, işletme adı, marka, patent, bilgi gibi tüm tescilli yada tescilsiz hakları siteye aittir. Bu hakların izinsiz kullanılması halinde gerekli işlemler başlatılacaktır. Sitenin kullanılması veya siteyi ziyaret etmek hakkı ile kullanıcıya diğer haklardan kullanma hakkını oluşturmaz. Sitemizde yer alan bilgiler hiçbir şekilde kopyalanamaz veya çoğaltılamaz, izinsiz farklı bir yerde tanıtılamaz.

Gizli Bilgiler

Site yetkilileri, sitenin üzerinden yapılan işlemleri hiçbir şekilde kullanmayacaklardır. Kişisel bilgilerden oluşan ad soyadı, kullanıcı bilgileri, e posta, telefon numaraları gibi kişileri tanımaya yönelik bilgiler, Gizli bilgiler olarak kalacaktır ve kesinlikle işlem yapılamaz.

Kullanıcı yalnızca kendisine düşen işleri yapabilir. Site sahibini yapacağı işlemleri yapamaz. Gizli bilgiler yalnızca, yetkili makamlar bilgisi dahilinde açıklanabilir ve yetkili mercilere bildirilebilir.

Kayıt ve Güvenlik

Kullanıcı olan kişi iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak vermek zorundadır. Aksi taktirde kullanıcı bilgilerinin yanlış olması halinde sözleşmeye uyulmadığı gerekçesiyle hesaplar kapatılacaktır. Kullanıcı hesaplarından kendileri sorumludur. Farklı bir durumda oluşacak şifre kayıplarından site yetkilisi yada üçüncü kişiler sorumlu tutulamaz.  

Delil Sözleşmesi

Taraflar arasında oluşabilecek herhangi bir durum söz konusu olduğunda, sözleşme ile ilgili işlemler 6100  sayılı Hukuk Mahkemeleri kanunu çerçevesinde delil olarak sunulacaktır.

Mücbir Sebep

Site kullanıcıların ellerinde olmayan, doğal afetler, savaşlar, yangınlar, salgın hastalıkları, internet kesintileri, siber saldırılar, halk ayaklanmaları gibi türde olaylar mücbir sebepler olarak sayılacaktır. Sözleşmeye bu gibi durumlardan dolayı uyulamaz hale geldiği taktirde, mücbir sebep olarak işlem görecektir.

Sözleşmeye Uygulanabilirlik

İşbu sözleşmeye uyulmaya engel olabilecek durumlar söz konusu olduğu zaman, sözleşmenin diğer şartları kabul görecektir.

Sözleşmede yapılacak Değişiklikler

Site dilediği zaman sözleşmeyi yenileyebilir ve değiştirebilir. Sitede yapılacak değişiklikler bildirildiği tarihten itibaren geçerli olacaktır. Siteyi kullanan kişi, şartların değişmesi halinde kullanmaya devam ettiği taktirde şartları kabul etmiş sayılır.

Tebligat

İşbu sözleşmede yapılacak olan tüm bildirimler, ilgili kişilere, telefonla yada e postalarına mesaj yoluyla bildirilecektir. Sitelerde yapılan değişiklikleri takip etmek kullanıcıların sorumluluklarındadır. Bu sebeple site yetkilisi sorumlu tutulamaz. Kullanıcının sitede yazan adresinin değişikliği halinde bildirmemesi ile kişinin eski adresine gidecek olan tebligat geçerli sayılacaktır.

Uyuşmazlıkların Çözümü

İşbu sözleşmenin uygulandığı tarihten itibaren, kişilerin farklı yorumlaması ile oluşabilecek durumlar, her türlü uyuşmazlıklar adli mahkemeler tarafınca çözülecektir.